O nas

 

Dzięki państwu - naszym klientom istniejemy na rynku już ponad 20 lat i stale rozwijamy naszą firmę. Po ukończeniu studium optycznego w Katowicach (1989), praktyce optycznej w zakładach w Krakowie i Bielsku Białej postanowiłyśmy z koleżanką założyć własny zakład (Maria Kruk i Barbara Tańska).

Dzięki swojemu tacie, który pracował wtedy w Szwajcarii miałam możliwość przyglądania się pracy optyków w najlepszym zakładzie optycznym w miejscowości Locarno (Szwajcaria). W latach 90-tych, kiedy raczkował u nas wolny rynek jakość usług i wyposażenie zakładów w Polsce znacznie odbiegała od tej, którą zobaczyłam w Szwajcarii.

Moim marzeniem stało się doprowadzenie firmy do takiego poziomu byśmy nie musieli wstydzić się naszego sprzętu i jakości pracy. Swoją pasją do zawodu zaraziłam tez męża. I tak od 20 lat z koleżanką i moim mężem spełniamy nasze marzenia.

Jesteśmy członkami Małopolskiego Cechu Optyków w Krakowie i Krajowej Rzemieślniczej Izby Optycznej w Warszawie.
Nasz zakład stale się rozwija. Uzupełniamy nasze wykształcenie uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach (m.in. kursy refrakcji). Zatrudniamy pracowników, którzy posiadają również wykształcenie optyczne. Naszą specjalnością jest wykonywanie okularów progresywnych (firmy Essislor) okularów korekcyjnych przeciwsłonecznych, szczególnie dla osób aktywnie uprawiających sport.

Współpracujemy z okulistami, którzy posiadają II stopień specjalizacji:
    dr Monika Cecha
    dr n. med. Agnieszka Jachymczyk.

Maria Kruk

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.